VVV Vlieland
Menu
Wed. 24 July 2024 19:45 uur

Kampvuurconcert Vliehors Expres met Troubadour Sjoerd Elsinga

Met warme chocomelk

Kampvuurconcert Vliehors Expres met Troubadour Sjoerd Elsinga - Met warme chocomelk
excursie

Ga mee naar de Sahara van het Noorden! Een onmetelijke zandvlakte met een adembenemend uitzicht en een oorverdovende stilte.

Als de avond valt, de zon rood gaat kleuren en lange schaduwen over het warme zand legt, ervaar je de immense stilte van de Vliehors.

Een belevenis om nooit te vergeten.

Singer-songwriter Sjoerd

Geniet van de prachtige muziek van Sjoerd met zijn gitaar! Van de meest bekende liedjes tot zijn eigen repertoire. Met Sjoerd is elke woendagavond een feestje!

Kosten volwassenen: €30,00
Kosten kinderen: €25,00

Tijd: 19:45 uur
Vertrek: Badhuys

Kaartverkoop via vliehorsexpres.nl of op Dorpsstraat 73 en VVV.

Meer info: vlieland.net/nl/bedrijf/vliehors-expres

Meer data voor Kampvuurconcert Vliehors Expres met Troubadour Sjoerd Elsinga

  • Wed. 24 July 2024 19:45 uur
  • Wed. 31 July 2024 19:45 uur
  • Wed. 7 August 2024 19:45 uur
  • Wed. 14 August 2024 19:45 uur
  • Wed. 21 August 2024 19:45 uur
  • Wed. 28 August 2024 19:45 uur
  • Wed. 4 September 2024 19:45 uur
  • Wed. 11 September 2024 19:45 uur
  • Wed. 18 September 2024 19:45 uur
  • Wed. 25 September 2024 19:45 uur